Opinie

Uważam, że to bardzo fajny test. Sam wynik testu z początku odstraszył mnie ilością stron, ale w końcu to raport o mnie, a jak się okazało, był wciągający i można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Potem dostałam fajną możliwość „pogrzebania” w wyborze pasujących do mnie zawodów. Nie była to gotowa odpowiedź, no i dobrze! Za to mogłam sobie pomyśleć o różnych możliwościach, sprawdzić ile się zarabia i jaką szkołę trzeba skończyć by rozpocząć konkretną pracę.  Jednak najbardziej podobała mi się możliwość porównania profili dwóch osób (np. matka - córka lub chłopak - dziewczyna).

Martyna, uczennica LO

Test uważam za bardzo interesujący. Po głębszej lekturze jego wyniku obraz mojej osobowości bardzo mi się rozjaśnił. Miło było poznać bardziej skonkretyzowany opis tego jakim typem/profilem osoby jestem. Inspirujące było poanalizować sobie pasujące do mnie zawody, i to rozumiejąc dlaczego do mnie pasują…

Mikołaj, student I roku

Raport pozwolił  mi na lepsze poznanianie siebie, swoich mocnych stron i atutów. Na szczęście raport nie stara się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „Co robić w przyszłości?”, za to pokazał mi wachlarz możliwości odpowiadających moim predyspozycjom. Możliwości te są szczegółowo opisane. Dużym plusem są orientacyjne płace podane przy każdym zawodzie.

Marysia, maturzystka 2013

Według mnie największą zaletą testu jest otrzymanie wiadomości zwrotnej na temat własnych predyspozycji i dominujących cech osobowości. To umożliwia późniejsze podjęcie świadomego wyboru dotyczącego przyszłości. Test zwraca uwagę na słabsze i silniejsze strony, a taka wiedza jest bezcenna, jeśli chodzi o rozwój. Ponadto propozycje potencjalnych zawodów pomagają w ukierunkowaniu działań. Informacja jaką wyniosłam z raportu bez wątpienia wpłynie na mój wybór, bo najważniejszym dla mnie jest by ścieżka, jaką wybieram, była zgodna z naturalnymi zdolnościami, a których często możemy nie być świadomi.

Julia, maturzystka 2013

Miałem niezły ubaw, bo nie spodziewałem się, że mój profil osobowości pasuje do konferansjera lub pamiątkarza, jednak na pierwszym miejscu „wyskoczył” mi architekt... Bardzo chciałem studiować ten kierunek ale niestety nie dostałem się na PW. Test jest krótki i zwięzły za to raport bardzo obszerny. Podana duża ilość informacji, nie do przetworzenia i zapamiętania za pierwszym razem. Dlatego warto wrócić do raportu i przeanalizować go na spokojnie. Świetnie, że można go szybko zapisać w formacie PDF.

Maciek, student SGGW